ხუთშაბათი, დეკემბერი 05, 2019
Follow Us

ჩოხატაურის ხელოვნების სასახლემ, გურიის რეგიონის საჯარო სკოლების საბაზო საფეხურის წარჩინებულ მოსწავლეებს უმასპინძლა. მოსწავლეთა მოტივაციის გაზრდის მიზნით, საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო, საგანმანათლებლო და სამეცნიერო ინფრასტრუქტურის განვითარების სააგენტოსთან ერთად, ანხორციელებს პროგრამას „ჩემი პირველი კომპიუტერი“.

პროგრამის ბენეფიციარებად, განისაზღვრნენ მოსწავლეები, რომლებმაც საბაზო საფეხური წარჩინებით დაამთავრეს და მათი საფეხურის ნიშანია 10 ქულა. კომპიუტერები გადაეცათ ოზურგეთის, ლანჩხუთის და ჩოხატაურის 92 წარმატებულ მოსწავლეს.

სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა ლიკა ბებურიშვილი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა თორნიკე ბორჩხაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა დავით  გიორგაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა ლუკა ვასაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა ნინო ზღულაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა ვალერი შანიძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა კახა მჟავია
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა ანა  მამალაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა ქეთევან  ნარსია
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა საბა მახარაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა მარიამი ბურჭულაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა სერგი გეწაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა მარიამი გიორგაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა გიორგი რატიანი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა მარიამ რუხაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ლეონიდე თოიძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ნუცა ღლონტი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა მარიამ გორდელაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ლიზი ჯიმშიაშვილი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ანი ღელეყვა
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა მარიამი თევდორაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ანა ბერძენიშვილი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ჯემალი გელაშვილი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ლადო კილაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა სალომე ლადიჟენსკი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ნინო ეცადეიშვილი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №2 საჯარო სკოლა ანი მგელაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №3 საჯარო სკოლა ია ანდღულაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა ელენე დუდუჩავა
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა ლაშა  კოსტავა
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა მარიამ ხვადაგიანი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა ზურაბი ხაბეიშვილი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა ანა  ურუშაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა ელენე  ჩავლეშვილი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა ლაშა  ცერცვაძე
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა თეკლა ხომერიკი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №4 საჯარო სკოლა მელანი მარია ფატიმა   ჰერცოგი
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №5 საჯარო სკოლა გიორგი მარშანია
სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის №5 საჯარო სკოლა ნიკა ქუთათელაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ გურიანთის საჯარო სკოლა ნინო ბურძგლა
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ გურიანთის საჯარო სკოლა თამთა ქინქლაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბახვის საჯარო სკოლა ნუცა ცეცხლაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ თხინვალის საჯარო სკოლა ლიკა კუპრეიშვილი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ თხინვალის საჯარო სკოლა ნიკა  ხურციძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ლაითურის საჯარო სკოლა ლუკა გაზდელიანი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლიხაურის საჯარო სკოლა ლანა ცეცხლაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლიხაურის საჯარო სკოლა ანა თოიძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მელექედურის საჯარო სკოლა თეკლა ხინთიბიძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ნატანების საჯარო სკოლა    ტარიელი თავაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ნატანების საჯარო სკოლა   მარიამი თოიძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ნატანების საჯარო სკოლა   ნინო მიმინოშვილი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ნატანების საჯარო სკოლა   ვალერი მიქატაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ნატანების საჯარო სკოლა   გიორგი ხარტიშვილი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ოზურგეთის საჯარო სკოლა   ნინო ონიანი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ურეკის საჯარო სკოლა ნიკა რობაქიძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ურეკის საჯარო სკოლა ლადი ბოლქვაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შემოქმედის საჯარო სკოლა გიორგი ჩხატარაშვილი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შემოქმედის საჯარო სკოლა სალომე ჩიტაიშვილი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შემოქმედის საჯარო სკოლა სოფო ურუშაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შემოქმედის საჯარო სკოლა ანა ერქომაიშვილი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შემოქმედის საჯარო სკოლა მეგი მგელაძე
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ცხემლისხიდის საჯარო სკოლა გიგა ჭაღალიძე

 

სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ღრმაღელის საჯარო სკოლა მარიამ სარიშვილი
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჯურუყვეთის №1 საჯარო სკოლა ირაკლი გოგუა
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №2 საჯარო სკოლა საბა სიხარულიძე
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნინოშვილის საჯარო სკოლა თეკლა სვანიძე
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნინოშვილის საჯარო სკოლა მარიამი ჩხარტიშვილი
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №3 საჯარო სკოლა ლიკა წილოსანი 
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №3 საჯარო სკოლა ქეთევან  იმნაიშვილი
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მამათის საჯარო სკოლა თამაზ დარჩია
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მამათის საჯარო სკოლა იოსებ ჩხაიძე
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა გიორგი თავაძე
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა ლიზა კერხანოჩიევი
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა დავით  გოგუაძე
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა ნიკო კვიტაიშვილი
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა ნათია  ლომაძე
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა ამირან ჩაგუნავა
სსიპ - ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა თინათინ დონდოლაძე
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩოჩხათის საჯარო სკოლა ნიკოლოზ  მარშანიშვილი
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნიგვზიანის საჯარო სკოლა ლიზი აფხაზავა
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნიგვზიანის საჯარო სკოლა ლალი სალუქვაძე
სსიპ - ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნიგვზიანის საჯარო სკოლა გიორგი გუჯაბიძე

 

სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ გოგოლესუბნის საჯარო სკოლა დავით ბერძენიშვილი
სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხიდისთავის საჯარო სკოლა ელენე  თავართქილაძე
სსიპ - დაბა ჩოხატაურის №1 საჯარო სკოლა თამარ სიხარულიძე
სსიპ - დაბა ჩოხატაურის №1 საჯარო სკოლა სესილი მეგრელიშვილი
სსიპ - დაბა ჩოხატაურის №1 საჯარო სკოლა მარიამ ბოცვაძე
სსიპ - დაბა ჩოხატაურის №1 საჯარო სკოლა თაკო რამიშვილი
სსიპ - დაბა ჩოხატაურის №1 საჯარო სკოლა გიორგი  ბერიძე
სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ შუაფარცხმის საჯარო სკოლა მარიამ ბერძენიშვილი
სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ შუაფარცხმის საჯარო სკოლა თეონა მარკოიძე
სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ამაღლების საჯარო სკოლა ია გოგუაძე
სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბუკისციხის საჯარო სკოლა ანი შარაშიძე
სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბუკისციხის საჯარო სკოლა ანა ბოლქვაძე

Comments powered by CComment

მოიწონეთ გვერდი

Search